O nas

Przedsiębiorstwo „CHEMOKOR” w Dąbrowie Górniczej powstało w 1989 roku.

 

Głównym celem naszego działania była najwyższa jakość świadczonych usług, otwartość na wszystkie nowe technologie, a przede wszystkim profesjonalizm.

 

O rozwoju firmy najlepiej świadczy dynamika wzrostu produkcji i sprzedaży. Aktualnie nasza firma zatrudnia około dwustu wysoko wykwalifikowanych pracowników – w większości związanych z firmą od początku, kierowanych przez ludzi o najwyższych w swojej specjalności kwalifikacjach. To właśnie ich solidność i obowiązkowość oraz systematyczne wdrażanie procedur, gwarantują stabilny rozwój firmy.

 

Wysokie kwalifikacje kadry technicznej, jej operatywność daje nam możliwość podejmowania robót na obiektach będących w ruchu. Stabilność załogi, wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu oferowanych robót daje gwarancje uzyskania wysokiej jakości świadczonych usług nawet przy ograniczonych terminach ich wykonania.

 

Duży przerób oraz mądre inwestowanie w firmę pozwoliło nam osiągnąć dobrą kondycję finansową. Daje ona Państwu poczucie pewności, iż w przypadku zlecenia nam nawet bardzo dużych zakresów robót, będziecie je Państwo mieli wykonane na wysokim poziomie technicznym oraz w gwarantowanym terminie.

 

Zaufało nam wiele przedsiębiorstw:

 

arcelormittal-poland-s-a jsw-koks-sa zgh-boleslaw logo_tameh
logo_tameh logo_tameh logo_tameh logo_tameh
logo_tameh logo_tameh logo_tameh logo_tameh
logo_tameh logo_tameh
logo_tameh logo_tameh logo_tameh

 

W 2002 roku rozpoczęliśmy produkcję spieniaczy i nawęglaczy hutniczych z węgla antracytowego a z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o zasypki koksowe. Rozwój tej części produkcji nastąpił tak szybko, że ilość zamówień na produkty koksowe dorównuje dziś tonażem produkcji spieniaczy i nawęglaczy antracytowych.

 

Oferujemy stabilną współpracę w zakresie dostaw wymienionych wyżej produktów, zapewniamy dostosowanie granulacji wyrobów do Państwa potrzeb i gwarantujemy ich wysoką jakość.

 

Obecnie Chemokor jest jednym z czołowych producentów spieniaczy i nawęglaczy hutniczych oraz zasypek do produkcji elektrod węglowych, do których bazę stanowią koks suchogaszony z JSW KOKS S.A. oraz węgiel antracytowy.

 

Odbiorcami naszych produktów są nie tylko firmy krajowe, ale również koncerny posiadające swoje oddziały w wielu krajach na terenie całego świata.

 

Jakość oferowanych produktów oraz terminowość dostaw uwiarygodniła i umocniła naszą pozycję rynkową. Ponadto nasi stali odbiorcy korzystają z upustów i rabatów, co podnosi konkurencyjność naszej oferty.

 

Naszą misją jest:

  • najwyższa jakość,
  • terminowość dostaw,
  • powtarzalność parametrów produktu.

Do
Góry